PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96204}

Starsky i Hutch

Starsky & Hutch
6,2 31 761
ocen
6,2 10 1 31761
5,7 11
ocen krytyków
Starsky i Hutch
powrót do forum filmu Starsky i Hutch

Najlepsza scena z filmu

ocenił(a) film na 10

Obejrzałem filmik drugi raz, razem z dziewczyną. Zwykle oglądamy jakieś dramaty, a ostatnio nawet kino duńskie... to było zupełnie coś innego i bardzo dobrze że nie trzeba było się zmużdżać, fajny relaksik. Dla mnie najśmieszniejsza scena to ta z więzienia, kiedy Starsky i Hutch robią smoka. hehe rewelka! ale mojej dziewcznie bardziej podobała się scenka z przesłuchania chińczyka, gdy starsky robi rosyjską ruletkę. A Wam która scenka najbardziej się podobała?

użytkownik usunięty
szuder

dla mnie najlepsze byly sceny z przytulasem:)) Snoop jest rewelacyjny,idealnie pasuje do takich rol.poza tym filmik strasznie mi sie podobal, a Wilson to chyba najprzystojniejszy blondyn na świecie.takze jesli ktos jeszcze nie mial przyjemnosci obejrzenia to gorąco polecam!!

użytkownik usunięty
szuder

eeeeee no zdecydowanie najlepsza scena jest scena z przesluchania! stoicki spokoj chinola i skaczący wokól niego Stiller spowodowali u mnie łzo - śmiecho -tok - atak! Stiller jest rewelacyjny!!!z reszta cały film jest warty obejrzenia! to 100 minut klawej zabawy i rzeczywiscie pozytywnego relkasu dla mozgu!!!generalnie suuuuuuuuper-exxxxxtra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones