Amber Mead

6,1
54 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Mead

podobna do Britney Spears, ale to w filmie "sposob na tesciowa" bo taka osobe grala. Niestety przy tym zagrala tez głupią blondynke.. takze nie mozna za wiele powiedziec o grze z takiej roli, moze w czyms innym ja zobacze to ocenie. Wydaje się być fajną osóbką...

matix87

Wydaje Ci sie byc fajna osobka, dlatego, ze jest ladna ;P
Rowniez widzialam ja w Sposobie na tesciowa i prawie pomylilam ja z Britney ;)

rodzyna132

Z tym "bardzo", to trochę przesadziłem. Chyba byłem po prostu pod wrażeniem :) Poza tym, nie widziałem jej nigdzie indziej, więc to było moje Pierwsze wrażenie.
Ale uroda niekoniecznie musi iść z "fajnością". Na świecie nie brakuje "sexi-lasek", które tylko z wyglądu są fajne, ale jak coś, to ci oczy wydłubią, co gorsza, nawet drugiej kobiecie :) Na szczęście nie miałem okazji bliżej się z takimi zaznajomić :)


matix87

To w zasadzie mialobyc pytanie. Odnioslam wrazenie, ze uwazasz, ze jest fajna, tylko dlatego, ze jest ladna. Wiem, maslo maslane, ale wiesz o co chodzi ;)

rodzyna132

Masło maślane? Nie. Zwłaszcza gdy postawię na końcu pytajnik, zamiast emotikonu, jak sama chciałaś. Teraz rozumiem twoją wypowiedź.
Tak więc nie uważam jej za fajną aktorkę/osobę, bo jest ładna, ale to już chyba wiesz :)

matix87

Ok, to juz wszystko wyjasnione, a ja jestem usatysfakcjonowana odpowiedzia ;))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones